Hakkımızda

ABD havacılığın beşiği ülkelerden biridir ve yüz yılı aşkın bir süredir dünyadaki havacılığın liderlik rolünü üstlenmiş durumdadır.
Dünyanın en prestijli ve profesyonel uçuş okullarının çoğu, yıl boyu güneşin parladığı ve hava koşullarının uçuş eğitimini olumlu yönde etkileyerek optimize ettiği Amerika’nın Florida eyaletinde konuşludur. Hava koşullarının mükemmele yakınlığı eğitimlerin planlanmasında elastikiyet sağlayarak daha hızlı bir eğitim verilmesine yardımcı olmaktadır.
American Pilot Training olarak, hızlı eğitim veren ve eğitim süresince kurallardan ödün vermeyen okul anlaşmalarımız ile havacılık gönüllüsü öğrencilerimizi en uygun okullara ve programlara yerleştirmekteyiz.

Her geçen gün havacılık sektörüne olan ilginin artması ve bu konuda uzmanlaşıp pilotluk mesleğine yönelmek isteyen öğrencilerimizin talepleri üzerine American pilot Training olarak pilot adayı öğrencilerimize hem Türkiye’den hem de yurtdışında eğitimleri boyunca Amerika’dan danışmanlık hizmeti sağlayarak kısa zamanda hedeflerine ulaşma imkânı sağlamaktayız. Havacılık eğitimi geniş bir bilgi ve tecrübe isteyen en zor işlerden biridir. Bu konuda tecrübeli danışmanlarımız, adayların eğitimlerinin seçim aşamasından bitimine kadar ÜCRETSİZ olarak destek sağlamaktadır.

 American Pilot Training

Yurtdışı uçuş eğitimleri hakkında tüm sorularınız için güvenilir bir adres arıyorsanız, sizlere her daim profesyonel hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı ve tüm süreçte yanınızda olacağımızı unutmayınız.

 

Öğrencilerimizin ingilizce dil yeterliliklerinden başlayarak, pilotaj için gerekli tüm alt yapıyı kayıttan itibaren sağlamak ve deyim yerindeyse, anahtar teslim hale getirmek öncelikli görevimizdir.

Modern okullarımızda simülatör eğitimleri, kayıttan itibaren başlayan online dersler ve son sistem eğitim uçakları ile 6 ay gibi kısa bir zamanda 260 saatin üzerinde (Türkiye ve Avrupa’nın çok üzerinde) uçuş eğitimleri ile ticari pilot lisanslarını almalarını sağlıyoruz. FAA Amerikan lisansına sahip olan öğrencilerimizin EASA ve JAA lisans dönüşümlerini sağlamak için hem Amerika’dan hem de Türkiye’den uçuş okulları ile işbirliğimiz, yetiştirdiğimiz pilotlarımızın bekleme yaşamaksızın hedeflerinize ulaşmaları için tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz.

FLY TO FUTURE

American Pilot Training olarak, hızlı eğitim veren ve eğitim süresince kurallardan ödün vermeyen okul anlaşmalarımız ile havacılık gönüllüsü öğrencilerimizi en uygun okullara ve programlara yerleştirmekteyiz. Her geçen gün havacılık sektörüne... Devamı için Tıklayınız.

Adres

Cemal Paşa Mah. Atatürk Cad.
Menekşe Apt. No:64, K:2 D:3
Seyhan / Adana

Telefon / Email

+90 322 422 58 72
+90 322 422 59 62
adana@americanpilottraining.com